Portfolyo

×
Tüm PanellerÜrünler

Dekoratif duvar paneli ürünlerinde neden Stonepanel’i seçtiklerini birde müşterilerimizden dinlemek ister misiniz?

 • blank
  Dekorasyon konusunda hep tereddütler yaşamışımdır. Bazen özniteliklerinden, bazen görünümünden, bazen de satıcıların yapısından kaynaklanan fikir değişikliklerim çok fazla oluyordu. Ta ki Stone Panel ile tanışana kadar. İç ve Dış dekoratif duvar kaplamaları konusunda Stone Panel'in; ciddi anlamda bir yatırım yaptığını ve bu yatırımı da son kullanıcıya en iyi şekilde yansıtabilmek için uygun fiyat, kalite, dayanıklılık ve ergonomik ürünler prensiplerini tam anlamıyla yerine getirdiklerini gördüğümde, kesinlikle bu firma ile çalışmalıyım dedim. Showroom ziyaretim sırasında ekibime ve bana gösterdikleri nezaketten dolayı kendilerine ayrıca teşekkür ediyorum. Stone Panel'in dünya çapında bir marka olacağına inanıyorum. İş hayatında büyük başarılar diliyorum. Saygılarımla.
  Furkan KESKIN
  HDNet
 • blank
  Şimdiye kadar çalıştığımız firmaları bir kenara bırakıp Stone Panel ile çalışmayı tercih ettik. Çünkü hem ürünleriyle, hemde verdikleri hizmetleriyle harika bir firma. Fas'da yapmış olduğumuz tüm projelerimize yapacağımız duvar paneli dekorasyonlarında mutlaka Stonepanel'i kullanıyoruz.
  Zehra Mansouri
  Dezeen
 • blank
  Dekorasyon yaparken her şeyi çok ince düşünür, detaylara çok önem veririm. Lakin stonepanel ile tanıştıktan sonra dekoratif duvar paneli ürünleri konusunda her şeyi onlara bıraktım. Ürünleri oldukça kaliteli ve Jotun boya kullanmaları da ayrıca kalitelerini en üst düzeye çıkarmış durumda. Şimdiye kadar aldığımız tüm hizmetler için kendilerine teşekkürü bir borç bilirim. Nice güzel çalışmaya birlikte imza atma dileğiyle.
  Bilal Hakan Çalışkan
  Zen Mimarlık
 • blank
  Evimde bir değişiklik yaptıracağım zaman dünyanın en kararsız insanı oluyorum. StonePanel ekibi bütün kararsızlıklarıma ve zor beğenmeme rağmen beni sabırla dinledi ve evimde istediğim görünümü yakalamamı sağladı. Müşterisinin dilinden anlayan ve müşterisinin isteklerine kulak veren StonePanel firmasına canı gönülden teşekkür ederim.
  Mehtap Gülence
  Ev Hanımı
 • blank
  Benim için dekorasyon kusursuz ve mükemmel olandır. Evimin duvarlarında kusursuzu bulmam Stone Panel ile son buldu. En küçük detaylara bile takılan biri olarak Stone Panel'in bu detaylardaki kusursuzluğuna hayran kaldım. Kolay montaj ve güler yüzlü hizmetleri için teşekkür ederim.
  Çetin BAYIRLI

Aklınıza takılan bir şey mi var?