İdeal Tasarımlar ile Beton Duvar Kaplama

×
Tüm PanellerÜrünler
blank
Eskimeyen Tarz Tuğla Duvar Kaplama  
19 Aralık 2018

İdeal Tasarımlar ile Beton Duvar Kaplama

blank

Beton duvar kaplama günümüzde  yaygın bir şekilde kullanılmakta olur yapı dekorasyonların da oldukça sık bir  şekilde karşımıza çıkmaktadır. Beton malzemenin sadeliği ve dayanıklılığı ve  kendine has nitelikleri sayesinde oldukça fazla tercih edilir. Beton duvar kaplama  modelleri oldukça geniş olmasına karşın  normal betonların şekil alamadığı ve yahut şekil alması zor ve maliyetli olmasından kaynaklı  duvar kaplama ve  beton duvar panelleri  tercihen daha mantıklı ve daha az maliyetlidir: Beton duvar kaplama renkleri  oldukça fazladır  bu sayede rahatlıkla evinizin dekorasyon eksiklerini giderebilirsiniz veya dekorasyon için artı bir puan sağlıyabilirsiniz. Normal  betonarme yapıdan farkı modellerinin sanatsal ve tasarımsal olarak fark göstermesidir. Beton duvar kaplama çeşitleri gerçek beton yapıdan neredeyse hiçbir fark  bulunmamaktadır. Gerçek görünüm ve gerçek hissiyat sayesinde  beton duvar dekorasyonunuz  gerçeğe yakın bir şekilde  oluşturabilir ve tasarlayabilrisiniz.

Ferro / DERECHO Beton Uygulaması

beton duvar kaplama, beton duvar paneli, dekoratif beton kaplama, beton görünümlü panel, duvara beton görünümü verme, dekoratif duvar kaplama paneli

Beton duvar kaplamaları  nerelerde kullanılır?

Beton duvar kaplamaları  işyerinizde ve evinizde iç mekan ve dış mekan farketmeden kullanılabilr ve ortama uyum sağlayabilir. Beton duvar kaplama paneli  montajı oldukça kısa şekilde gerçekleşir ve işinizi askıya veya sekteye uğramadan montajlanma işleri yapılır.Beton duvar kaplamaları  kullanım yerleri oldukça  fazladır örnek vermek gerekirse  yatak odası oturma odası gibi yerlerde kullanılabilir.Dekoratif beton duvar panelleri fiyatı ve daha fazla bilgi için  sizleri satış ofislerimizde görmek isteriz.