Eşsiz Tasarımlar Karo Duvar Kaplama

×
Tüm PanellerÜrünler
blank
Taş Kaplama | Taş Panel
1 Ekim 2018
blank
Yeni Nesil Poliüretan Duvar Ve Tavan Kaplama
14 Aralık 2018

Eşsiz Tasarımlar Karo Duvar Kaplama

blank

Eski tarihi mekanlarda oldukça bol karşımıza çıkan karo duvar desenleri ve tasarımsal ve estetik olarak  oldukça güçlüdür. Mimari dekorlar her zaman insanoğlunun ilgisini çekmiştir. Geometrik tasarımların ve  altın oranların bir araya gelerek.  Evinizin ve ofis ve ya iş yerlerinizin dekorasyonuna büyük ölçüde katkı  sağlayacak olan karo duvar kaplama. Dekorasyonunuz da  karo desenlerin kullanımı. Mekanızın ve ya iş yerlerinizin lüks  hissettirmesi ve saraylarda bulunan desenlerin bulundurulması. Mekanınızın  ortamını  oldukça değiştirecektir. Bu sebeple  karo duvar panelleri iç dekorasyonuza  büyük bir etki edecektir.   blank

Karo duvar kaplama modelleri  oldukça değişik ve geçmişe hitap eden karolar. Evinizin ve iş yerlerinizin göze çarpacak karo duvar kaplamaları ile estetiği ve sanatı bir araya getiriyor. Karo duvar kaplama  ve Karo duvar panelleri zamanınızı almadan montaj işlemleri ile  işinizin askıya alınmadan yapılması sağlanır.. Karo duvar kaplama temizliği  oldukça basit olmak ile birlikte. İlk gün ki  dokusu ve görünümü uzun yıllar boyunca kalıcıdır. Karo  duvar kaplama  renkleri oldukça fazladır.  Böylelikle her  dekorasyon ,mobilya tarzına  ve dekor unsurlarına rahatlıkla uyum sağlar. Karo duvar kaplama modelleri osmanlı ve roma gibi birçok dönemleri  yansıtan tarzları ile tarihin ve eski dönemlerin vazgeçilmez olan tasarımları sizler ile buluşturuyor.

 

blank

NERELERDE KULLANILIR? NASIL GÖRÜNÜR?

Karo duvar panelleri  genellikle iş yerleri  ve evlerde iç mekanlarda kullanılmaktadır. Özellikle müşterilerin ziyaret edebileceği bir alan ise örneğin restoran cafe ve satış ofisi gibi  yerleri dekore etmek istiyorsanız. Bir sıfır öndesiniz demektir. Çünkü mekandaki dekorasyon ve ortamın havası her zaman olumlu ortam koşulları hazırlanmasına  yardımcı olur. Kelimelerin anlatamadığı ve ikna edemediği yerlerde semboller ve desenler bazen anlatabilir. Bu yüzden ofislerin de duvar kaplama dekorasyonu kullanımı pozitif  bir zemin hazırlar. Evlerinizde ise salon ve oturma odalarında  gayet kullanışlı ve dekorasyon için gayet makul olan  duvar kaplama  çeşitleri sizleri  dekorasyon için önemli ölçüde yükünüzü hafifletecektir. Karo duvar kaplama oldukça fazla olan renk ve model seçenekleri ile sizleri kararsız kalmaktan kurtarıp her mekan ve iş yerlerinize uyumludur. Sizde karo duvar panelleri  sahip olamak istiyorsanız satış ofislerimize bekleriz.