Dekoratif Tavan Panelleri ve Karoları

×
Tüm PanellerÜrünler
Enginev / Karo Tavan ve Duvar Paneli Quarter Uygulaması
Asil Bir Görünüm: Karo Tavan & Duvar Panelleri
27 Mart 2018
blank
Doğal Taş Kaplama Ürünleri
18 Temmuz 2018

Dekoratif Tavan Panelleri ve Karoları

blank

Dekorasyonda pek önemsenmese de tavan dekoru oldukça önemli detaylardandır. Özellikle aydınlatmaların bulunduğu tavanlar ışık yansımaları ile mekanlardaki bütün dikkati çekerler. Bu nedenle aslında tavan dekoru çok önemlidir. Tavan dekoru denilince aydınlatmalar, asma tavanlar alçıpanlar gelir. Tüm bunları geride bırakan son trend; tavan panelleri ve karoları. Tavan panelleri ve karoları ile tavanlarınıza bambaşka bir yorum kazandıracaksınız.

Tavan Panelleri

Tavan panelleri, tavanlarınızdaki çirkin ya da monoton görüntüleri ortadan kaldırmak veya düşük tavanlar elde etmek için de tercih edilebilir. Ahşap, beton, taş ve tuğla görünümlü fiberglas ham maddeli paneller ile tavanlarınızı dekore edebilirsiniz. Etkin, farklı ve özgün bir mimari sunan tavan panelleri ile mekanlarınızın havası değişecek. Kolay uygulanan yapısı ile zahmete girmeden tavanlarınızı dekore edebileceksiniz. Demonte özelliği ile de sıkıldığınız ya da mekan değişikliğinde başka bir mekan tavanına taşıyabileceksiniz.

blank

Tuğla tavan panelleri ile özgün tavan dekorasyonları oluşturun.

Tavan Karoları

Panel tasarımından çok daha farklı bir tasarım ürünü olan tavan karoları, ihtişamlı çizgileri ile adeta barok mimarisini yansıtır. Kraliyet saraylarını anımsatan tasarımları ile dekorasyonunuza asillik katacaksınız. Kolay uygulaması ve temizliği ile yatınızı kolaylaştırır. Işık yansımaları ile bakmaya doyulamayan tavan dekorasyonlarına sahip olabilirsiniz. Birbirinden farklı modelleri ve oldukça fazla renk çeşitliliği ile hayallerinizdeki tasarımı bulmanız mümkün.

blank

Tavan karoları ile gösterişli dekorasyonlara sahip olun.

Poliüretan Tavan Panelleri ve Karoları

Poliüretan ham maddeli tavan panelleri ve karoları ile tavanlarınızı dekore ederken aynı zamanda yalıtımını sağlamış olursunuz. Ses ve ısı yalıtımı sağlayan bu paneller ile tavanlarınız herkesi hayran bırakacak. Poliüretan olması ile uygulamacıya gereken kalmadan kendi tavanınızı kendiniz dekore edebileceksiniz. İster silikon ile yapıştırabilir ister vidalama yöntemi ile tavanlarınıza uygulayabileceksiniz.

blank

Poliüretan tavan karoları ile kendi tavanınızı kendiniz dekore edin.