Dekoratif Beton Görünümlü Panel Sistemleri

×
Tüm PanellerÜrünler
Ferro / DERECHO Beton Uygulaması
Taş Duvar Panelleri İle En Güzel Görünümü Yakalayın
27 Şubat 2018
Enginev / Karo Tavan ve Duvar Paneli Quarter Uygulaması
Asil Bir Görünüm: Karo Tavan & Duvar Panelleri
27 Mart 2018

Dekoratif Beton Görünümlü Panel Sistemleri

Ferro / DERECHO Beton Uygulaması

beton görünümlü panel, beton duvar kaplama, dekoratif beton kaplama, duvara beton görünümü verme, dekoratif duvar kaplama paneli, beton duvar paneli

Mekanlarınızda tasarım için kullandığınız her nesne çok değerlidir. Dekoratif beton görünümlü panel sistemleri, içinde demir ayrıntılar gizli ya da metalik görünümlü tasarımlar ile mekanlarınıza güçlü ve gizemli bir derinlik kazandırır. İç ve dış cephelerde kullanım kolaylığı sunan dekoratif paneller ile hayallerinizdeki mekân tasarımına asgari seviyede maliyet ve zaman ile kavuşabilirsiniz.

Dekoratif Beton Görünümlü Panel Sistemleri Nedir?

Beton görünümlü panel, kırıp dökmeye gerek kalmadan mevcut duvarınızın üzerine vidalama yöntemi ile monte edilebilen sisteme sahiptir. Fiberglas, polyester, doğal taş tozu gibi maddelerden imal edilerek gerçek beton görünümü dokusu verilir. Panellerin m2 deki ağırlıkları minimum düzeydedir ve mekanlarınıza asgari oranda yük olur. Alev almaz ve kanserojen madde içermez özelliği sayesinde gönül rahatlığı ile kullanıma uygundur. Hijyen konusunda da sizlere zorluk çıkarmayan paneller, su ile temizlenir ya da nemli bir bezle silinebilir.

Hem güçlü hem de modern bir dekorasyona sahip olmak isteyenler için dekoratif beton görünümlü panel sistemleri yerinde bir karar olacaktır. Özgür ve kararlı görünümü ile hayranlık uyandıran panel sistemleri mekanlarda özgün alanlar oluşturur.

Beton Görünümlü Duvar Paneli | Ferro - Derecho

Beton Görünümlü Duvar Paneli | Ferro – Derecho

Kullanım Alanları

Gerçek beton görünümü ve dokusuna sahip paneller istenilen ebatlarda üretilerek her alanda kullanıma uygundur. Konutlarınızın iç ya da dış cephelerinde dekoratif amaçlı kullanabilirsiniz. Dekoratif beton görünümlü panel sistemleri, üretiminde kullanılan fiberglas sayesinde ısı ve ses yalıtımında da etkilidir. Kış aylarında mekanlarınızdaki ısı kaybını minimum düzeye indirirken, yüksek binaların gürültü sorununa da çözüm getirir. Beton görünümlü panel sistemlerini konutlar dışında ofislerde, otellerde, restoran ve kafelerde kısacası her alanda kullanabilir, özgün tasarımlar yakalayabilirsiniz.

Beton Duvar Paneli | Hıerro - Anthracıte

Beton Duvar Paneli | Hıerro – Anthracıte

Sıradanlıktan hoşlanmayanlardansanız, betonun sarsılmaz yapısı ve kararlı duruşunu duvarlarınızla buluşturun. Dekoratif beton görünümlü panel sistemleri ile geleneksel çizgilerden ve popüler kültürden uzak natürel bir mimari yaratmak mümkün. Mekanlarınıza saf ve doğal bir görünüm kazandırmak istiyorsanız dekoratif beton görünümlü panel sistemlerini tercih edebilirsiniz. Boya, badana, tadilat gerektirmeyen yapısı sayesinde her alanda uzun yıllar boyunca kullanıma uygun olan panel sistemleri ile gücünüze güç katın.