Asil Bir Görünüm: Karo Tavan & Duvar Panelleri

×
Tüm PanellerÜrünler
Ferro / DERECHO Beton Uygulaması
Dekoratif Beton Görünümlü Panel Sistemleri
20 Mart 2018
blank
Dekoratif Tavan Panelleri ve Karoları
28 Haziran 2018

Asil Bir Görünüm: Karo Tavan & Duvar Panelleri

Enginev / Karo Tavan ve Duvar Paneli Quarter Uygulaması

dekoratif duvar paneli, duvar kaplama, dekoratif duvar kaplama yapan yerler, duvar paneli, duvar kaplama fiyatları, karo tavan ve duvar kaplama

Tarihe ışık tutan mimari yapılardan ilham alınarak tasarlanmış Karo Tavan & Duvar Panelleri sadelikten hoşlanmayanlar için gösterişli ve hareketli bir yaşam alanı sunar. 17. Yüzyılın moda akımı olan barok mimarisinin izlerini taşıyan paneller; doğayı taklit etmekten ziyade onu biçimlendirme anlayışı içinde tasarlanmıştır. Karışık ve süslü geometrik şekiller, ince ince işlenmiş detaylar ile kendine özgü bir stile sahip olan Karo Tavan & Duvar Panelleri mekanlarınıza sanatsal bir derinlik kazandıracaktır.

Lincoln - ARGENT COPPER | Karo Tavan & Duvar Panelleri

Lincoln – ARGENT COPPER | Karo Tavan & Duvar Panelleri

Eşsiz Uyum ve Göz Alıcı Tasarım

Karo Tavan & Duvar Panelleri birçok renk ve desen skalası ile eşsiz uyum ve göz alıcı tasarımlara sahiptir. Abartılı, gösterişli, hareketli, karışık, geometrik desenler ve dinamik şekillerden oluşmuş motifler ile tavan ve duvarlarınızda barok mimarinin esintilerini görebilirsiniz. Karo Tavan & Duvar Panelleri; hem geleneksel çizgileri barındıran hem de gelenekselliği reddeden çizgilerde saklı motifleri ile günümüz modern toplumunun dayattığı moda akımlarından sıyrılarak yaşam alanlarınızda özgür ve özgün detaylar yakalamanıza imkan tanır. Eşsiz uyum ve göz alıcı tasarımlara sahip paneller, heyecanlı, iddialı ve cesur süslemeleri ile duvarlarda ihtişamlı bir görünüm oluşturacaktır. Gösterişli ve lüks yapısı ile kraliyet saraylarının görkemli mimarisini mekanlarınızın tavan ve duvarlarında görebilirsiniz.

Karo Tavan & Duvar Panelleri, ekonomik ve mevcut duvarın üzerine vidalama yöntemi ile monte edilen kolay uygulanabilir sistemlerdir. Süs ve renklerin zengin kullanımı ile işlenmiş Karo Paneller, zahmetsiz ve hızlı bir işlemin ardından yaşam alanlarınıza ihtişamlı bir görünüm katacaktır. Hafifliği sayesinde yapınıza asgari oranda yük olur ve mimarinize zarar vermez. İçerisinde birçok desen ve renk skalası barındıran Karo Tavan & Duvar Panelleri ile duvarlarınızda eşsiz uyum ve göz alıcı tasarımı yakalayabilirsiniz.

Quarter Serisi | Karo Tavan & Duvar Panelleri

Quarter Serisi | Karo Tavan & Duvar Panelleri

Detaylarda Saklı Zarafet: Karo Tavan & Duvar Panelleri

Çarpıcı, coşkun, gösterişli formlarda tasarlanan Karo Tavan & Duvar Panelleri kendine has detayları ile duvarlarda sanatsal bir derinlik kazandırır. Karışık geometrik şekillerden oluşan ince ince işlenmiş Karo Panellerin her biri farklı anlamlar barındırmaktadır. Kiminde kraliyet saraylarının dekoratif mimari sembolleri yer bulurken, kiminde ise iç içe geçmiş çizgiler ile yaşamın karmaşık dünyası anlatılır. Barok mimarinin yansımaları olan motifler ile lüksü, ihtişamı, gücü duvarlarınızda yansıtarak yeni bir tasarım anlayışı ile mekânsal bir derinlik yaratın.

Quarter Serisi | Karo Tavan & Duvar Panelleri

Quarter Serisi | Karo Tavan & Duvar Panelleri